Sıkça Sorulan Sorular

Yapıların bakımı periyodik olarak yapıldığında ömrü betonarme binalarla aynıdır.

Yapıların taşıyıcı sistemi çelik konstrüksiyon’dur. Prefabrike binalarda ve konteynerlerde dış cephe, iç cephe, tavan ve arakat döşemesinde kaplama malzemesi olarak kullandığımız çimento esaslı yapı yüzey kaplama malzemesi olan yanmaz, sudan etkilenmez ve asbest içermez fibercement levha / HEKİMBOARD / TURKSIDING Marka çimento, silikat ve selüloz elyafdan oluşmuş olup, yüksek basınçta ve ısıda fırınlanarak üretilmektedir. Bu yöntemle levhanın ısı farklılıklarından ve iklim şartlarından deforme olması önlenmektedir.

Prefabrike binaları elektrik, sıhhi tesisat, boya, kapı ve pencere doğramaları, cam monte edilmiş şekilde teslim edilmektedir. İsteğe göre zemin betonu, zemin kaplamaları, kalorifer tesisatı bitmiş şekilde de teslimat yapılmaktadır. Kullandığımız malzemelerin tamamı TSE belgeli ve çoğu ISO 9001 belgelidir.

Binalar sökülüp tekrar monte edilebilme özelliğine sahiptir.

Yapıların statiği 1.deprem bölgesi esas alınarak yapılmaktadır.

Esa Prefabrik ile hayallerinizdeki eve bir adım daha yaklaşın. Rahat kullanım, konforlu yaşam alanları, uzun ömürleri sayesinde prefabrik evlerimizi sizle tanıştırmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

© 2021 Dijital İşyerim | ESA PREFABRİK. Tüm Hakları Saklıdır.